Первые уроки «Малышкиной школы» » КГУ «общеобразовательная школа №57» Управления образования г. Алматы
тамыз

Первые уроки «Малышкиной школы»

Қазақстан Республикасында білім беруді және ғылымды дамытудың 2020 – 2025 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарына сәйкес № 57 ЖББМ КММ 2021-2022 оқу жылының бірінші сынып оқушыларына арналған "Балақай мектебінің" алғашқы сабақтары өтті.
Балалар мектепке алғашқы рет кіріп, мұғалімдердің нұсқауларын тыңдады. Содан кейін мұғалімдер әр жаңа оқушыға санитарлық нормалар мен талаптарға сәйкес партада өз орнын табуға көмектесті.
Бұл "Балақай мектебі" қысқа мерзімді мектепалды даярлық курстары 1 қыркүйектен бастап күнтізбелік жылдың соңына дейін 6 жасқа толатын және ата-аналарының қалауы бойынша 1 сыныпқа баратын мектепке дейінгі ұйымдарға бармаған балалар үшін ұйымдастырылған.
✔️✔️✔️✔️✔️✔️✔️
Согласно Плана мероприятий по реализации Государственной программы развития образования и науки Республики Казахстан на 2020 – 2025 годы  прошли первые уроки «Малышкиной школы» для первоклассников 2021-2022 учебного года.
Ребята робко прошли по коридорам школы, слушая наставления учителей. Затем учителя помогли каждому новоиспеченному ученику занять свое место за партами, согласно санитарным нормам и требованиям.
Эти краткосрочные курсы предшкольной подготовки «Малышкина школа» организованы для детей, не посещавших дошкольные организации, которым с 1 сентября и до конца календарного года исполняется 6 лет и по желанию родителей идут в 1 класс.