Мектеп жанындағы лагерьдің жұмысы туралы 2022 жылғы есеп. Отчет о работе пришкольного лагеря 2022 » КГУ «общеобразовательная школа №57» Управления образования г. Алматы
» » » Мектеп жанындағы лагерьдің жұмысы туралы 2022 жылғы есеп. Отчет о работе пришкольного лагеря 2022
маусым
2022

Міне, "Балауса" мектеп жанындағы лагерінде 1 ауысым аяқталады. 1-4 сынып оқушыларының 100-ден астамы лагерьге, тіл үйірмелеріне барды, бірге оқыды, ойнады, сурет салды, ән айтты, би биледі.
Балалар мұражайларға, саябақтарға, боулинг-орталықтарға, батуттар орталығына, хайуанаттар бағына барды, мектепте спорттық жарыстар, квесттер өткізілді, қазақ, ағылшын тілдерінен сабақтар өткізілді, балалар "Оқу мектебі"жобасына қатысты.
Барлығы мектеп жанындағы лагерьді қызықты оқиғалармен, достарымен кездесулермен, көңілді ойындармен және танымдық экскурсиялармен еске алды.

Вот и заканчивается 1 смена в пришкольном лагере "Балауса". Более 100 учащихся 1-4 классов посещали лагерь, языковые кружки, вместе читали, играли, рисовали, пели, танцевали.
Дети ходили в музеи, в парки, в боулинг-центры, Центр батутов, в зоопарк, в школе проводились спортивные соревнования, квесты, проводились занятия по казахскому, английскому языкам, дети участвовали в проекте "Читающая школа".
Всем запомнился пришкольный лагерь интересными событиями, встречей с друзьями, весёлыми играми и познавательными экскурсиями.

Похожие публикации:

30 желтоқсан 2021 Поздравления 10А