№ 57 ЖББМ балалар мектебінің кезекті күні. » КГУ «общеобразовательная школа №57» Управления образования г. Алматы
тамыз

№ 57 ЖББМ балалар мектебінің кезекті күні.

№ 57 ЖББМ КММ-де Малышкина мектебінің кезекті күні. Малышкина мектебі мектепке дейінгі дайындық пен бастауыш мектеп арасындағы сабақтастықты жүзеге асырады, мұғалімдер мен ата-аналарға балаларға мектепте оқуға дайындалуға көмектесуге мүмкіндік береді. Оқытудың мақсаты-баланың жеке жас әлеуетін барынша ашу үшін жағдай жасау.

Очередной день Малышкиной школы в КГУ ОШ №57. Малышкина школа реализует преемственность между дошкольной подготовкой и начальной школой, дает возможность педагогам и родителям помочь детям подготовиться к обучению в школе. Цель обучения состоит в создании условий для максимального раскрытия индивидуального возрастного потенциала ребенка.