Оқушылардың білімі, іскерлігі мен дағдыларындағы олқылықтарды анықтау және жою.ыявление и устранения пробелов в знаниях, умениях и навыках обучающихся » КГУ «общеобразовательная школа №57» Управления образования г. Алматы
» » » Оқушылардың білімі, іскерлігі мен дағдыларындағы олқылықтарды анықтау және жою.ыявление и устранения пробелов в знаниях, умениях и навыках обучающихся
наурыз
2022

Білім алушылардың білімдеріндегі, біліктіліктері мен дағдыларындағы олқылықтарды анықтау және жою - оқыту сапасын арттырудың негізгі шарттарының бірі. 57 ЖМ КММ бастауыш сынып мұғалімдері оқушыларға білімдегі олқылықтарды жеңуге қандай әдістер мен тәсілдер арқылы көмектесетінін көрсетті.
✒️✒️✒️✒️✒️✒️✒️✒️✒️✒️✒️✒️ Выявление и устранения пробелов в знаниях, умениях и навыках обучающихся - одно из основных условий повышения качества обучения. Учителя начальных классов продемонстрировали какими методами и приемами помогают учащимся преодолеть пробелы в знаниях.