Біз Сіздерді мақтан тұтамыз, Наталья Николаевна!Мы вами гордимся, Наталья Николаевна! » КГУ «общеобразовательная школа №57» Управления образования г. Алматы
» » » Біз Сіздерді мақтан тұтамыз, Наталья Николаевна!Мы вами гордимся, Наталья Николаевна!
қаңтар

Алматы қаласы білім басқармасының хаты мен Жетісу ауданының білім бөлімінің бірлескен жұмыс жоспары негізінде "Қазақстан балалары - қысқы сиқыр" акциясы аясында мектепте гандболдан спорт шебері Наталья Николаевна Дорошенкомен кездесу өткізілді. Біз өте бақыттымыз, өйткені Наталья Николаевна біздің мектепте дене шынықтыру мұғалімі болып жұмыс істейді. Ол балаларға өз мақсатына қалай бару керектігін, әрқашан формада болуды және ешқашан бас тартпауды айтты. Бірнеше жыл бойы ауыр жаттығулардан кейін ғана марапат өзінің кейіпкерін тапты-Наташа бірінші медаль алды.
"Бірінші медальді алу үшін өзімізбен, кемшіліктерімізбен көп жұмыс істеуге, ең жақсы қасиеттерімізді, ерік-жігерімізді және мінезімізді көрсетуге тура келді. Бірақ бұл оған тұрарлық еді", - деп мойындайды спортшы. Жаттығу-бұл істің жартысы ғана екенін бәрі біледі, тамақтану спортта маңызды рөл атқарады. Бірақ күнделікті өмірде спортшы мұндай диетаны ұстанбайды, ол дұрыс тамақтану керек және жаман әдеттер болмауы керек деді.
Біз Сіздерді мақтан тұтамыз, Наталья Николаевна!

На основании письма УО г. Алматы и совместного плана работы отдела образования Жетысуского района в рамках акции «Дети Казахстана - зимнее волшебство» в школе проведена встреча с мастером спорта по гандболу Казахстана Дорошенко Натальей Николаевной. Нам очень повезло, потому что Наталья Николаевна еще работает учителем физкультуры в нашей школе. Она рассказала детям, как идти к своей цели, всегда оставаться в форме и никогда не сдаваться. И только спустя несколько лет упорных тренировок награда нашла своего героя — Наташа получила первую медаль.
«Чтобы получить первую медаль, пришлось много работать над собой, над своими недостатками, проявлять свои лучшие качества, силу воли и характера. Но оно того стоило», — признается спортсменка. Всем известно, что тренировки — это только половина дела, немаловажную роль играет в спорте питание. Но в повседневной жизни как таковой диеты спортсменка не придерживается, она сказала, что надо питаться правильно и не иметь вредных привычек.
Мы вами гордимся, Наталья Николаевна!

Похожие публикации:

14 желтоқсан 2020 Поздравляем!
05 қараша 2020 Челлендж "Асар"